Jakub Děkan & Band + supportu W.A.F

22.12.2018 20:00
  •  
    Sobota 22. prosinec 2018 v 20:00 až 23:00
     
  •  
    ČESKÁ 1 MUSIC CLUB
    Česká 983, 284 01 Kutná Hora

Jakub Děkan (* 5. května 1992 Liberec) je český zpěvák, který spolupracuje se skupinou ATMO Music a s Paulie Garandem. Kromě hudby se věnuje moderování společenských akcí a večírků. Ve volném čase se věnuje i jízdě na BMX, fotbalu a futsalu.


V soutěži Československo má talent v roce 2012 vystupoval se svou dřívější hudební skupinou Just Try. Společně s raperem Pauliem Garandem nazpíval píseň Pavučina lží.

Kromě Paulieho Garanda spolupracoval také několikrát s ATMO music, kterým navíc hostoval při jejich tour. Dále nazpíval singly s UDG, Rybičkami 48, Marpem a pod produkcí DJ Wiche společný song s Moja Reč. V prosinci roku 2014 vydal svůj první sólo song s názvem Řidičák, který mu produkoval ODD z ATMO music.

Společně se zpěváky Pavlem Calltou a Martinem Harichem objížděl několik českých měst v rámci společného turné Redhead Music Tour v roce 2016. V roce 2017 pak jarní turné spolu se zpěvákem Pekařem s názvem Malý Velký Tour.

Nyní také koncertuje se svou vlastní skupinou Jakub Děkan & band. Na jeho koncertech můžete kromě sólo singů jako je Řidičák, Já vím a Děda slyšet také single Lea, který kdysi napsal pro svoji přítelkyni. Jakub se jeví jako pozitivní člověk a své vystoupení vždy doprovází humornými poznámkami a tanečními kreacemi.

Jeho poslední sólová píseň Děda měla po čtvrt roce přes 2 miliony zhlédnutí.[zdroj?]

V prosinci 2017 vyšla nová píseň ,,Co bejvávalo už není". Nyní má na YouTube 3,3 mil. zhlédnutí. Píseň nazpíval s hudebníkem Pokáčem.