12. ročník Hraběšínského triatlonu

16.06.2018 13:00

Drazí přátelé!


Jsem velice rád, že vás za podpory Obecního úřadu a Sboru dobrovolných hasičů Hraběšín mohu opět pozvat na již 12. ROČNÍK HRABĚŠÍNSKÉHO TRIATLONU, který se tradičně koná uprostřed června, tentokrát v sobotu 16.6.2018.Start závodu bude jako vždy kolem 13.hodiny od kiosku u rybnika ve Zbýšově.Trasa zůstává stejná jako minulé roky, takže věrní účastníci vědí, co je čeká. Pro vítané nováčky upřesňuji, že se jedná přibližně o 300 m plavání (Zbýšovský rybník), malý okruh na kole převážně po lesních cestách (cca 17 km) a na závěr 5 km běhu. Trasa triatlonu je vyznačena na mapkách v příloze. Tradiční účastníci mohou potvrdit, že není čeho se obávat, krédo závodu je „zúčastnit s e“ .Oblíbený závod družstev stále platí, mohou se přihlašovat tříčlenná družstva (samozřejmě mohou být i smíšená), kde každý z členů absolvuje jen jednu disciplínu, která mu nejvíce vyhovuje.Jako vždy se jedná o společensko-sportovní akci. Jde o to se zase po roce sejít, zasportovat si a samozřejmě se dobře pobavit.

Každý ročník Hraběšínského triatlonu je „okořeněn“ něčím vyjímečným. Letos mě napadlo, že by bylo hezké, kdyby byl hodně barevný. Takže kdo z účastníků minulých závodů bude chtít, může si na sebe vzít tričko z předešlých ročníků.Samozřejmě nejcenější budou trika z těch starších.Ale nemusíte mít strach, každý při zápisu dostane nové s logem letošního ročníku.Startovní listina je otevřená a může se přihlásit opravdu kdokoliv.Zápis bude probíhat v den startu závodu 16.6.2018 mezi 9. a 11. hodinou v „hasičárně“ v Hraběšíně.

Kdo se přeci jenom nebude cítit na aktivní účast, ať alespoň přijde fandit a podpoří své blízké i ostatní závodníky.Po závodě bude připraveno občerstvení včetně grilovaného selátka a točeného pivka jak pro závodníky, pořadatele, tak i pro fandící diváky.Těšit se můžete také na hudební skupinu a v závěru dojde určitě i na karaoke.Tak vzhůru, doufám, že do super hraběšínské akce!

Každý je srdečně zván.Zdraví a zdraví přeje všem za organizátoryOndra Balcar

(tel. 603 24 26 91, mail. oba@volny.cz)


Na závěr prosím všechny o potvrzení účasti, popřípadě neúčasti, abychom měli alespoň trochu představu o počtu účastníků všeho bylo dostatek.

www.facebook.com/events/169937793840226/